СБУ просить доносити про непатріотизм на спеціальну сторінку у Фейсбуці

Дата: 20 Червня 2017
A+ A- Підписатися

Служба безпеки України ініціює розробку пропозицій для зміни законодавства України, аби отримати механізм притягнення до відповідальності фізичних і юридичних осіб, які беруть у гібридної війни участь в інтересах російського агресора.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

“Голова СБУ Василь Грицак запрошує до діалогу та спільної співпраці у сфері забезпечення національної безпеки України експертів, юристів, журналістів, громадських активістів”, – пише прес-служба.

У відомстві пропонують, аби кожен патріот України залишав свої пропозиції стосовно переліку діянь, що становлять загрозу національним інтересам України та вимагають правового реагування, на спеціально створеній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/platformazmin/ чи надсилав на електронну пошту platformazminsbu@gmail.com.

“Після опрацювання отриманих пропозицій з урахуванням власного досвіду СБУ та передових юридичних практик країн ЕС і США у сфері протидії гібридній війні Служба безпеки України ініціює низку комунікаційних майданчиків для публічного обговорення запропонованих змін до законодавства України”, – обіцяють в СБУ.

Як відомо, 15 червня голова СБУ України Василь Грицак закликав на законодавчому рівні закріпити кримінальну відповідальність за поширення російської пропаганди.

Він підкреслив, що в Україні не знешкоджена повністю “п’ята колона”, яка маніпулює недосконалістю українського законодавства і найдемократичнішою цінністю – свободою слова.

Крім того, Грицак закликав укласти “акт інформаційної єдності українських журналістів”, який буде в себе включати бойкот усім представникам п’ятої колони РФ у інформаційному просторі України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: