Савченко можуть залишити у в’язниці до 13 травня

Дата: 04 Лютого 2015
A+ A- Підписатися

Українську льотчицю, члена ПАРЄ, народного депутата Надію Савченко можуть залишити у в’язниці до 13 травня.

Як повідомив адвокат Савченко Микола Полозов, 10 лютого Басманний суд розгляне клопотання слідства про продовження терміну утримання під вартою Надії Савченко.

Слідчі СК (Слідчого комітету – ред.) РФ планують залишити у в’язниці голодуючу вже 54 дні делегата ПАРЄ Надію Савченко до 13 травня“, – написав Полозов на своїй twitter-сторінці.

Він припустив, що Савченко можуть не доставити на судове засідання.

Щоб не показувати, наскільки сильно виснажена Савченко, з високим ступенем ймовірності її не доставлять до суду, пославшись на госпіталізацію“, – зазначив адвокат.

Він додав, що євроструктурам слід більш активно потурбуватися про долю делегата ПАРЄ Надії Савченко.

Адвокат Савченко Марк Фейгін також повідомив, що до Москви прилетіла сестра української льотчиці Віра Савченко, і він сподівається “на розмову двох сестер про голодування“.

Тим часом МЗС України у своїй заяві зауважило, що, утримуючи Савченко за сфальсифікованими звинуваченнями, Росія грубо порушує свої зобов`язання як члена Ради Европи, учасника низки міжнародних конвенцій та двосторонніх угод з Україною. 

Вимагаємо від Росії негайно звільнити Надію Савченко та всіх інших утримуваних нею політичних в`язнів громадян України, припинити практику недопуску консульських посадових осіб України до затриманих наших громадян, допустити до них міжнародних спостерігачів, в тому числі делегацію ПАРЄ“, – йдеться в заяві.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter