Росіяни вночі гатили дронами та ракетами по Україні: є поранені цивільні в Одесі
Внаслідок обстрілу російськими військовими в ніч на 19 лютого в Одесі постраждали четверо цивільних.
Про це розповіли в ДСНС.

Армія РФ вночі запустила 167 дронів та дві ракети, з яких понад сотню дронів змогли збити сили ППО, як звітують у Повітряних силах ЗСУ.
Роботу протиповітряної оборони чули в Харківській, Полтавській, Сумській, Чернігівській, Черкаській, Київській, Кіровоградській, Хмельницькій, Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Одеській та Миколаївській областях.
В Одесі через атаку пошкодило дитячу поліклініку, садок, скління в багатоповерхівках та легкові автомобілі. Щодо потерпілих, то це четверо цивільних, серед яких є дитина. Місцеві посадовці кажуть, що всіх цивільних шпиталізували в стані середньої тяжкості.
Окрім цього, в Одесі значна частина міста залишилася без електро-, водо- та теплопостачання. Нині фахівці працюють над відновленням.
На Київщині після масованого обстрілу фіксують матеріальні наслідки, зокрема пошкоджено будинок та автівки. Цивільні в області внаслідок атаки не постраждали.

Також у Харкові росіяни пошкодили підприємство та техніку, втім даних про жертв та поранених немає.
Нагадаємо, що напередодні за добу російські військові двічі атакували передмістя Херсона, внаслідок чого травмувалися цивільні.