Окупанти поранили ще трьох людей в Антонівці та двох у Херсоні

Дата: 30 Березня 2025
A+ A- Підписатися

30 березня близько 13:30 росіяни скинули з безпілотника вибухівку на двох жінок у Херсоні. Їх обох ушпиталили з пораненнями. Крім того, окупанти атакували дронами трьох чоловіків у передмісті Херсона – Антонівці, всі постраждалі перебувають під наглядом лікарів.

Про це повідомили у місцевій ОВА.

Наслідки російської атаки на Херсонщину. Ілюстративне фото

“… у Дніпровському районі Херсона під атаку російського безпілотника потрапили двоє людей. Жінки 36 та 55 років дістали мінно-вибухові травми та уламкові поранення ніг. Нині вони – у лікарні під наглядом медиків”, – йдеться у повідомленні.

Того ж дня, російські військові атакували з дрона цивільного в Антонівці. Внаслідок вибуху 34-річний чоловік зазнав мінно-вибухової травми та перелом гомілки. Потерпілого шпиталізували для надання меддопомоги.

Згодом, ще двоє жителів Антонівки постраждали внаслідок удару російського безпілотника.

“Поранення дістали чоловіки 67 та 75 років. Їх з вибуховими травмами доправили до лікарні”, – зазначили в ОВА.

Нині медики дообстежують потерпілих.

Нагадаємо вранці 30 березня російські окупанти скинули вибухівку з дрона на 60-річну жительку Антонівки Херсонської області, постраждала перебуває в лікарні у важкому стані. Крім того, минулої доби через російські атаки в області постраждали четверо людей.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter