Російському ідеологу масових вбивств українців підкинули під двері голову свині

Дата: 28 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

У Росії троє пропагандистів знайшли під дверми власних квартир відрубані свинячі голови.

Про це повідомляє російське пропагандистське видання “РІА-Новини”. 

Тимофій Сергійцев. Фото: zampolit.com

Голови підкинули Костянтину Сівкову, Михайлу Терещенку та Тимофію Сергійцеву.

Останній відомий, між іншим, тим, що торік опублікував  під власним іменем текст “Що Росія має зробити з Україною”, в якому закликав до масових вбивств українців. 

“Денацифікація необхідна, коли значна частина народу – найімовірніше, його більшість – освоєна та втягнута нацистським режимом у свою політику. Тобто тоді, коли не працює гіпотеза “народ добрий – влада погана”… Крім верхівки, винна та значна частина народної маси, яка є пасивними нацистами, пособниками нацизму. Вони підтримували нацистську владу та потурали їй. Справедливе покарання цієї частини населення можливе лише як несення неминучих тягарів справедливої війни проти нацистської системи… Бандерівська верхівка має бути ліквідована, її перевиховання неможливе. Соціальне “болото”, що активно і пасивно її підтримало дією та бездіяльністю, має пережити тяготи війни й засвоїти пережитий досвід як історичний урок та спокутування своєї провини”, – писав він. 

Скриншот сайту

Тема України для Сергійцева не нова, адже свого часу він працював як політтехнолог з командою, зокрема президента-втікача Віктора Януковича та, за даними колишнього журналіста Сергія Лещенка, був одним з авторів відомого плаката “про три сорти українців”. Цей наратив російська пропаганда активно просувала особливо у 2003–2004 роках.

Сергійцев не вперше пише антиукраїнські статті, шовіністичні книжки та навіть створює фільми. У 2012-му, наприклад, за його сценарієм зняли стрічку “Матч”, яку заборонили до показу в Україні. Фільм має яскраво виражений українофобний характер: за сценарієм у ньому всі негативні герої говорять українською, а позитивні – російською.

Нагадаємо, що Комісія з розслідування порушень в Україні, уповноважена Радою ООН з прав людини, вважає, що діяльність російських пропагандистів може бути підбурюванням до геноциду українців. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter