Російського активіста Дадіна етапували з колонії в невідомому напрямку

Дата: 05 Грудня 2016
A+ A- Підписатися

Ув’язненого в Росії активіста Ільдара Дадіна, який заявляв про катування, етапували з колонії в карельському місті Сегежа в інше місце.

Як повідомили у Федеральній службі з виконання покарань у регіоні, Дадіна відправили з Карелії в інший регіон, однак у який саме – не повідомляють, передає Радіо Свобода.

Згідно із законом, протягом 10 днів після прибуття на нове місце Дадін зможе повідомити про це одного зі своїх родичів. До цього часу його місце перебування залишається невідомим.

Раніше про те, що Дадін етапований з колонії, повідомив з посиланням на її співробітників представник Дадіна в Європейському суді з прав людини.

Дружина Дадіна Анастасія написала у Twitter, що місце перебування Дадіна їй невідоме.

Нагадаємо, про скарги Дадіна на тортури і знущання в колонії стало відомо на початку листопада. Федеральна служба виконання покарань Росії заявила, що ніяких порушень допущено не було, а правозахисники стверджують, що існують непрямі докази застосування насильства до Дадіна – зокрема, розповіді інших ув’язнених.

Пізніше ФСВП повідомила, що Дадін побився з іншим ув’язненим і буде переведений у приміщення камерного типу.

Ільдар Дадін – активіст, неодноразовий учасник опозиційних акцій, перший в Росії засуджений за статтею про порушення на мітингах.

Правозахисна організація “Меморіал” визнала його політв’язнем.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: