Російський еколог Вітішко має сьогодні вийти на свободу

Дата: 22 Грудня 2015
A+ A- Підписатися

Тамбовський обласний суд залишив чинним рішення Кірсановського районного суду про заміну екологу Євгену Вітішку залишку терміну на обмеження свободи.

Вітішко вже провів 2 роки в колонії, повідомляє “Медіазона”.

Очікується, що еколог вийде на свободу з колонії-поселення № 2 вже сьогодні.

Суд задовольнив апеляційне подання прокуратури тільки в частині визначення місця відбування покарання (обмеження волі). Залишок покарання Вітішко відбуватиме в Туапсе, де він жив. Раз на місяць він повинен буде відзначатися в районній інспекції, і йому не можна буде змінювати місце проживання.

В іншому, як повідомляє адвокат, постанова Кірсансковского районного суду, який замінив екологові відбування покарання у колонії на обмеження свободи, залишено без змін.

Активіст “Екологічної вахти по Північному Кавказу” Євген Вітішко був засуджений у “справі про псування паркану” біля об’єкта, який називали дачею тодішнього губернатора Краснодарського краю Олександра Ткачова. У грудня 2013 року Вітішку замінили умовний термін на три роки колонії-поселення. Кірсановський районний суд 10 листопада 2015 замінив йому відбування покарання у колонії на обмеження свободи.

Прокуратура не заперечувала проти відповідного клопотання Вітішка, але в останній момент оскаржила рішення районного суду.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: