Російські сенатори підтримали “антитерористичний пакет законів” Ярової-Озерова

Дата: 29 Червня 2016
A+ A- Підписатися

Рада Федерації схвалила “пакет антитерористичних законів”, ініційований депутатами Іриною Яровою і сенатором Віктором Озеровим.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

“За закон, що стосується операторів мобільного зв’язку і провайдерів, проголосував 141 сенатор, п’ять були проти, дев’ять утрималися. А по закону, що стосується міжнародного тероризму, 151 сенатор висловився “за”, четверо утрималися”, – пише агентство.

Тепер цей пакет законів відправлять на підпис президенту Росії Володимиру Путіну.

Раніше повідомлялося, що сенатор Антон Беляков виступив з пропозицією перенести розгляд “антитерористичного пакету” законів і зняти їх з порядку денного.

Він аргументував свою позицію тим, що закони в пакеті “дуже дискусійні” і запропонував більш ретельно їх обговорити.

Також він зазначив, що один з документів має негативні відгуки, зокрема Мінкомзв’язку, і викликає стурбованість операторів зв’язку.

Його пропозицію про зняття з розгляду пакету законів було поставлено на голосування, однак не отримала великиї підтримки. Лише 16 сенаторів проголосували “за”.

Нагадаємо, 24 червня Держдума Росії остаточно прийняла так званий “антитерористичний пакет” законів, більшість з яких спрямовані на здійснення тотального контролю інтернету і мобільного зв’язку.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: