Російські військові обстрілами вчора вбили в Україні п’ятьох цивільних
Внаслідок обстрілів російських військових за добу 26 квітня в Донецькій, Сумській та Запорізькій областях загинули п’ятеро цивільних, а ще 16 дістали поранення, зокрема в Херсонській та Чернігівській областях.
Про це розповіли в Нацполіції.
Пожежа на Чернігівщині, що зайнялася після російського ударуЖертвами російських ударів напередодні стали:
- двоє перехожих у Краматорську;
- чоловік у Таврійському;
- двоє чоловіків у Білопільській громаді.
По троє потерпілих через російські обстріли вчора було на Сумщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Донеччині. Окрім них, на Херсонщині стало відомо про смерть літньої жінки, яка постраждала після того, як росіяни скинули на неї вибухівку з дрона в Садовому ще 25 квітня.
Ще по двоє людей дістали травми за добу через російські удари по Запорізькій та Чернігівській областях.
Займання в багатоповерхівці на Дніпропетровщині після російського ударуНагадаємо, що за добу 25 квітня російські військові вбили обстрілами чотирьох цивільних в Україні.
У березні 2026 року цивільних жертв російських ударів різко побільшало, якщо порівнювати з лютим, а цю тенденцію фіксують уже другий рік поспіль. Причина – активніше використання російськими військовими для обстрілів невибіркової зброї, зокрема для ударів по віддалених від фронту містах.