Російські військові обстрілами на Різдво вбили п’ятьох людей в Україні
Внаслідок обстрілів російських військових за добу 25 грудня в Одеській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях загинули п’ятеро людей, а ще три десятки дістали різних травм, зокрема у Харківській області.
Про це розповіли у Нацполіції.
Рятувальники працюють на місці удару російського дрона по багатоповерхівці у Чернігові, де загинула літня жінкаЖертвами ворожих ударів напередодні стали:
- 57-річний чоловік з Одеси, по якій РФ вчергове била вночі;
- 80-річна жінка з Чернігова, яка потрапила під удар дрона по багатоповерхівці;
- волонтер Вʼячеслав Ільченко, який загинув через удар російського дрона по евакуаційній автівці у Костянтинівці;
- 58-річний чоловік із Запорізької області, який не пережив авіаудар росіян;
- 46-річний працівник ринку з Херсона, по якому завдали удару з артилерії.
Вбитий російськими військовими у Костянтинівці волонтер Вʼячеслав Ільченко, який займався евакуацією цивільних. Фото: фейсбук-сторінка чоловікаОкрім загиблих у цих п’яти регіонах також травмувалось чимало цивільних, а найбільше – у Чернігові, де серед десятьох потерпілих було троє дітей.
Ще семеро постраждали через російські удари у Запорізькій області: п’ять жінок та двоє чоловіків з Любицького та Бойкового.
Загиблий чоловік через російський удар по ринку у ХерсоніНа Херсонщині армія РФ травмувала шістьох цивільних.
Зранку вдарили з реактивних систем залпового вогню по Чорнобаївці, де постраждала 80-річна жінка, а невдовзі поранили ударом дрона 70-річного чоловіка зі Станіслава. Решта потерпілих – херсонці, двоє з яких були на ринку, а ще троє у центрі міста, коли росіяни вдарили артилерією.
До добового зведення також потрапив літній чоловік. Пенсіонер отримав контузію та інші поранення ще 24 грудня, коли на нього росіяни скинули вибухівку з безпілотника у Корабельному районі.
Будинок горить після російського удару у Запорізькій областіНа Донеччині, по якій на Різдво російська армія загалом вдарила майже 1,6 тисячі разів, через це постраждали троє. Мова йде про двох колег вбитого волонтера з Костянтинівки та людину з Дружківки. Усі вони постраждали через дроновий терор росіян.
На Одещині, яка була однією з цілей нічного удару РФ, окрім загиблого ще двоє людей дістали травм.
На Харківщині російські удари травмували 63-річного селянина з Пристіна. Також поліціянти дізнались про постраждалу 24 грудня жінку у Ківшарівці.
Поліціянт стоїть на місці удару РФ у Чернігові
Поліціянт несе потерпілу або загиблу людину у Чернігові, де на Різдво російські військові влучили дроном у багатоповерхівку