Російські окупанти планують провести “референдум” на Півдні України – розвідка

Дата: 19 Квітня 2022
A+ A- Підписатися

Російська окупаційна адміністрація на території захоплених районів Херсонщини та Миколаївщини підготувала проведення “псевдореферендумів” для оголошення так званих “народних республік” та приєднання до РФ.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони.

Джерело: Головне управління розвідки Міноборони

На окупованій території Херсонської області друкують бюлетені, бланки, брошури, плакати та буклети для проведення голосування на “референдумі” зі створення чергової псевдореспубліки “ХНР” та визнання окупаційної влади. Місцеві мешканці переконані – реального голосування не проводитимуть, окрім показових дільниць, організованих у якості “картинки” для російських ЗМІ”, – йдеться в повідомленні.

ГУР МО повідомляє, що окупанти друкували частину бланків та бюлетенів у друкарні в Херсоні за адресою вулиця Горького, 5-А.

Паспортні дані місцевих мешканців для фіктивного заповнення бланків та бюлетенів для голосування окупанти взяли з анкет, які зібрали під час видавання “гуманітарної допомоги”. В охочих взяти пайок окупанти вимагали заповнити анкети щодо особистих даних.

У захопленій Снігурівці на Миколаївщині готують так званий “референдум” про приєднання до Криму, а також “вибори” проросійського мера. Захід організовують проросійськи налаштовані голова місцевої ради Тетяна Мезіна та колишній голова Олександр Ларченко.

Загарбники проводять перепис осіб пенсійного віку в окупованій Снігурівці Запорізької області. Окупаційна адміністрація обіцяє до 1 вересня встановити російську адміністрацію, відкрити відділення “Пошти Росії”, запустити мобільний та інтернет-зв’язок від російських провайдерів.

Українські розвідники мають інформацію, що розпочато видавання російських паспортів, зокрема закордонних.

Нагадаємо, що Проведення псевдореферендуму в Херсоні планується в період з 1 травня до 10 травня 2022 року. У цей період мають намір закрити місто на в’їзд та виїзд та відімкнути весь зв’язок.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: