Російські обстріли за минулу добу: є загиблі та поранені

Дата: 13 Травня 2025
A+ A- Підписатися

Внаслідок обстрілів російських військових за добу 12 травня в Донецькій, Харківській, Херсонській та Запорізькій областях є загиблі та поранені цивільні. 

Про це розповіли в Нацполіції. 

Лише на Донеччині за добу зафіксували понад 3 тисячі ударів по майже двох десятках населених пунктів. 

Щонайменше одна людина через обстріли загинула в селі Зоря Іллінівської громади, а ще двоє дістали поранення у Світлому та Дорожному, які обстріляли дронами та керованими авіабомбами. 

Майже пів тисячі обстрілів за добу зафіксували й у Запорізькій області. Росіяни обстрілювали регіон з реактивних систем залпового вогню, застосували 255 БпЛА різної модифікації та п’ять разів вгатили з авіації.

Даних про жертв чи потерпілих не надходило, але відомо про руйнування об’єктів інфраструктури та будинків. 

На Харківщині поліція за добу майже сотню разів виїжджала на місця обстрілів, але про смерті чи поранення цивільних не відомо. 

На Херсонщині за добу 12 травня було відомо про одну постраждалу дитину, яка опинилася під завалами будинку в Білозерці. 

Нагадаємо, що цьогоріч ситуація з кількістю жертв російських обстрілів в Україні погіршилась. До більшості смертей призводить використання армією РФ зброї із широкою зоною ураження, як-от керованих авіабомб та дронів.

За понад три роки повномасштабної війни армія РФ убила понад 12 тисяч цивільних та щонайменше 45 тисяч військових українців.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter