Росіян з медаллю “за повернення Криму” не пустили до України

Дата: 27 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Прикордонники не впустили до України через київські аеропорти шістьох громадян Росії, які підозрюються у зв’язках з бойовиками ОРДЛО та фінансових махінаціях.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

“Учора в столичних аеропортах співробітники Держприкордонслужби спільно з СБУ викрили 6 громадян Росії. Серед них знаходилися можливі військові Російської Федерації та особи, які мають зв’язки з НЗФ і причетні до злочинного угруповання, яке пов’язане із шахрайськими діями у банківській сфері. Усі росіяни намагались потрапити в Україну”, – розповіли прикордонники.

Так, в аеропорту “Бориспіль” під час оформлення рейсу з Мінська були виявлені 5 росіян. У кожного з них знайшли однакову суму коштів у розмірі по 100 тисяч рублів в однакових конвертах. У деяких з них співпадала дата видачі паспортів. При цьому всі п’ятеро зазначили відпочинок як мету свого перебування на території України. Під час спілкування відповіді чоловіків були характерні саме для військових чи чітко поінструктованих осіб.

Крім того, у одного з росіян виявили військовий квиток, жетон ЗС РФ та маскувальний халат.

“Також встановлено, що деякі з них, можливо, причетні до злочинного угруповання, яке пов’язане із шахрайськими діями у банківській сфері. Наразі громадянам РФ відмовлено в перетинанні державного кордону. Тривають подальші фільтраційно-перевірочні заходи”, – йдеться у повідомленні.

Ще одного громадянина Росії викрили в аеропорту “Київ” (Жуляни). Він також прилетів до України рейсом з Мінська. Під час контролю на чоловіка спрацювала база даних, оскільки стосовно нього діяло доручення від правоохоронних органів. Далі під час перевірки правоохоронці встановили, що чоловік є головою Ради директорів однієї з груп компаній, яка займається фінансуванням проектів у Росії та за кордоном. Також з’ясувалося, що він має зв’язки з представниками терористів ОРДЛО, адже в його телефоні були знайдені відповідні контакти. Окрім того, з’ясувалося, що чоловік був нагороджений медаллю “За повернення Криму” особисто міністром оборони РФ. Цьому росіянину також відмовили в пропуску через державний кордон.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter