Росія залишила кримських військових пенсіонерів без виплат

Дата: 27 Січня 2015
A+ A- Підписатися

2600 військових пенсіонерів, що мешкають у Криму, залишилися без пенсійних виплат через те, що не отримали російський паспорт. 

Як повідомляє Кримська польова місія з прав людини з посиланням на сайт “Кримінформ”, заступник військового комісара Севастополя Михайло Логінов заявив, що 2600 військових пенсіонерів не отримали пенсії, бо “не підтвердили громадянства РФ і не надали копій паспортів громадян РФ”. Він повідомив, що після підтвердження інформації про те, що вони стоять у черзі на отримання громадянства РФ, виплати їм відновлять.

Це вже другий випадок, коли чиновники Криму порушують федеральне законодавство РФ. Нагадаємо, що Російська Федерація визнає осіб, які мешкали у Криму станом на 21 березня 2014 року, громадянами РФ (пункт 1 стаття 4 Федерального конституційного закону РФ №6 -ФКЗ “Про прийняття у Російську Федерацію Республіки Крим”). Раніше суд Армянська ухвалив рішення про видворення “за перевищення терміну перебування у РФ” жителя Криму, правозахисника Сінавера Кадирова, якого також, за вищезгаданим законом РФ вважає своїм громадянином.

Нагадаємо, у Міністерстві культури Республіки Крим повідомили, що статути релігійних організацій, що не входять до складу централізованих структур, повинні пройти експертизу в Міністерстві юстиції Російської Федерації. Експерти Кримської польової місії зазначають, щотака експертиза є втручанням в свободу віросповідання, і ефективність її може викликати сумніви.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: