Росія заблокує ще один новинний портал у Криму

Дата: 07 Жовтня 2015
A+ A- Підписатися

Роскомнагляд вважає, що один із матеріалів порталу BlackSeaNews містить заклики до екстремізму і масових заворушень.

Як повідомляє портал чорноморських новин BlackSeaNews, редакція порталу отримала повідомлення від Федеральної служби з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) про те, що один з матеріалів визнаний таким, що “містить заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку“.

Йдеться про матеріал головного редактора порталу Андрія Клименка “Чорний список” і морська блокада – лише невеликий фрагмент стратегії повернення Криму…”, який був опублікований ще 10 липня 2014 року.

Протягом доби з моменту отримання повідомлення провайдер повинен повідомити власника інформаційного ресурсу про необхідність видалити інформацію. При видаленні інформації власник ресурсу повинен направити повідомлення про це до Роскомнагляду “з метою проведення перевірки та відновлення доступу в разі підтвердження факту видалення“.

Нагадаємо, раніше подібні повідомлення отримали також кримські новинні ресурси “Центр журналістських розслідувань” і “Події Криму”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter