РНБО запровадила санкції проти Ігоря Гужви, подружжя Шаріїв та нардепа Андрія Деркача

Дата: 21 Серпня 2021
A+ A- Підписатися

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про запровадження обмежувальних санкцій проти народного депутата Андрія Деркача та кількох медійників, серед них засновник видання “Страна.ua” Ігор Гужва та блогер Анатолій Шарій.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов на брифінгу за підсумками засідання РНБО.

Олексій Данілов. Джерело: “Укрінформ”

Сьогодні рішенням Ради національної безпеки і оборони введені санкції щодо народного депутата Деркача, і ще певної кількості осіб, проти яких були введені санкції Сполученими Штатами Америки“, зазначив Данілов.

Він додав, що Рада нацбезпеки та оборони ввела санкції також проти керівника інтернет-видання “Страна.ua” Ігоря Гужви, блогера Анатолія Шарія та його дружини Ольги.

Ми запропонували санкції відносно пана Гужви Ігоря Анатолійовича, афільованих з ним юридичних осіб, в даному списку ще дві фізичні особи, які безпосередньо афільовані з Ігорем Анатолійовичем і займаються протиправною діяльністю на території нашої країни. Крім того, фізична особа Бондаренко Алла Іванівна, Шарій Ольга Олексіївна, безпосередньо Шарій Анатолій Анатолійович“, – уточнив секретар Ради нацбезпеки та оборони.

До санкційного списку також потрапили Солнцева Галина Володимирівна та Лукашина Любов Юріївна, що безпосередньо пов’язані з Ігорем Гужвою. Так, саме на його дружину Солнцеву зареєстровано ТОВ “Ласмак”, яке володіє медійними ресурсами Гужви, ТОВ “Маджері”, ТОВ “Смартмедіамережа”.

Крім того, РНБО додатково застосувала санкції до бойовика Дениса Пушиліна, який реєструє медійні ресурси на окупованій території Донецької та Луганської областей.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони також повідомив, що РНБО вжила санкції проти представників окупаційної влади в Криму.

Це сім пунктів по цьому питанню. В даному рішенні є представники, які на окупованій території Криму – судді, які незаконно судять українців, генералітет і служби російської розвідки, ЗМІ в Криму та на окупованих частинах Донбасу“, – наголосив Данілов.

Нагадаємо, 18 серпня уряд схвалив два пакети санкцій щодо суддів РФ та інших посадових осіб, безпосередньо причетних до переслідування цивільного населення в Криму. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: