Hromadske заявило про незаконне використання своїх торговельних марок у соцмережах

Дата: 22 Грудня 2022
A+ A- Підписатися

Редакція hromadske заявила про незаконне використання організацією “Центральне громадське телебачення” у своїх соцмережах торговельних марок, що належать hromadske, і виступила з вимогою негайно припинити порушувати їхні права.

В іншому разі редакція буде змушена звертатись до суду, йдеться в офіційній заяві медіа.

Скриншот зі сторінки ютуб-каналу “Центральне Громадське Телебачення” з використанням бренду hromadske

Заява адресована сторонній організації “Центральне Громадське Телебачення” (юридична назва громадська організація “Кременчуцьке громадське телебачення”), яка незаконно використовує торговельні марки, що зареєстровані та належать hromadske, на своїх ютуб-каналі та фейсбук-сторінці.

Це не перше звернення медіа до порушника: команда hromadske зверталася до ГО “Кременчуцьке громадське телебачення” з офіційною вимогою припинити незаконне використання торговельних марок 28 червня 2022 року, але жодної відповіді не отримала.

Водночас, за твердженням hromadske, редакція ГО почала неправомірно використовувати назву домену hromadske.ua на сторінках у їхніх соцмережах, фактично вводячи в оману авдиторію.

20 вересня медіа направило скарги до Google та Meta з проханням видалити сторінки організації “Центральне громадське телебачення” на ютубі та фейсбуку.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що відомий український художник, ілюстратор, автор багатьох робіт на патріотичну тематику Нікіта Тітов заявив про незаконне використання своїх малюнків і звернувся до українців з проханням не купувати продукцію, яка порушує авторське право.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter