Рада Європи закликає постійно моніторити ситуацію в Криму

Дата: 14 Квітня 2016
A+ A- Підписатися

У Раді Європі (РЄ) заявляють про необхідність постійного моніторингу ситуації з правами людини в окупованому Криму.

Про це йдеться в доповіді щодо стану прав людини в Криму, яка була представлена в рамках засідання Комітету міністрів Ради Європи у середу в Страсбурзі, повідомляє прес-служба організації.

Доповідачем виступив посол Жерар Штудман, який перебував в Криму із семиденним візитом за дорученням генерального секретаря РЄ Торбйорна Ягланда.

Представляючи доповідь, посол Штудман заявив, що “головним найважливішим висновком цієї доповіді є необхідність повторно відкрити півострів для моніторингових структур Ради Європи та інших відповідних міжнародних механізмів”. Він також підкреслив, що “не є ні нормальним, ні прийнятним, коли населення у кількості 2,5 мільйонів людей постійно перебуває поза досяжністю правозахисних механізмів, створених для захисту всіх європейців”.

Як відомо, генсек РЄ оголосив про своє рішення направити посла Штудмана з візитом у сфері прав людини 20 січня 2016 року на прохання Комітету міністрів і держав-членів, а також після політичних консультацій з урядами України та Російської Федерації. Делегація перебувала в Криму з 25 по 31 січня і не займалася питаннями, пов’язаними зі статусом Криму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: