Путін проти свободи в інтернеті, бо і автомати можуть закликати

Дата: 03 Квітня 2017
A+ A- Підписатися

Президент РФ Володимир Путін заявив, що влада повинна контролювати загрози автоматичних вкидань в інтернет протиправної інформації.

Про це він сказав 3 квітня на пленарному засіданні щорічної медіафоруму Загальноросійського народного фронту, передає РИА Новости.

“Ось цей простір свободи в інтернеті, коли через вкидання, причому, автоматичні вкидання… адже ж автомат може почати закликати до чогось, або агітувати за щось, просто робиться з якогось одного центру. Звичайно, держава повинна мати це на увазі і усунути можливі загрози”, – заявив Путін.

За словами Путіна, “в інтернеті не повинно бути нічого, що заборонено законом”. При цьому президент РФ вважає, що обмежень, які діють на даний момент, досить.

“У нас є обмеження, вони відомі: це пропаганда суїцидів, це дитяча порнографія, це пропаганда тероризму, поширення наркотиків і так далі… На мій погляд, поки цих обмежень досить. Ну а загальний підхід, на мій погляд, повинен бути такий: не можна все, що заборонено в законі. І це вже треба акуратно, цивілізовано і технологічно відпрацювати в інтернеті, ось і все. А все, що не заборонено, все можна”, – сказав Путін.

Він додав, що “абсолютно розхристаної квазісвободи в інтернеті вже ніде немає – у всіх країнах вже введені певні обмеження, а в США і Європі – дуже жорстке регулювання”.

При цьому, на думку Путіна, преса і чиновники не повинні йти “стінку на стінку”, вони повинні працювати на спільну мету.

“Багато проблем чиновництво має. Ми говоримо про це постійно. І не тільки у нас. І у всіх країнах світу одне і теж. І завжди і скрізь преса, вільна, відкрита преса в демократичному суспільстві вона так чи інакше опонує владі – і це абсолютно правильно. Мені б дуже не хотілося тільки, щоб преса і чиновництво йшли один на одного, як стінка на стінку”, – заявив президент РФ.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: