Протягом останніх 2-3 місяців 67% дітей стикались з булінгом – дослідження ЮНІСЕФ

Дата: 18 Квітня 2017
A+ A- Підписатися

За даними цьогорічного дослідження ЮНІСЕФ 67% опитаних дітей в Україні стикались з булінгом протягом останніх 2-3 місяців.

Дослідження проводилось у лютому 2017 року серед дітей віком 11-17 років по всій Україні, повідомляє ЮНІСЕФ на своїй сторінці у Фейсбук.

При цьому 24% опитаних дітей були жертвами булінгу. Дослідження показує, що сором’язливі та закриті до спілкування діти стають жертвами булінгу на 70% частіше. На 60% частіше потерпають від булінгу діти з бідних родин.

Нагадаємо, на початку квітня 2017 у соцмережах та ЗМІ викликало резонанс відео, де троє дівчат ногами б’ють одну, а кілька десятків глядачів знімають це на мобільні телефони.

На думку експертів, ситуація, показана на відео, на жаль, не є поодиноким випадком. За словами фахівців, факторами, що ведуть до зростання підліткової агресії та булінгу, є і ситуація у сім’ях, і розвиток соцмереж, і якість шкільного виховання і стан педагогічної освіти і навіть реформа поліції.

Булінг (англ. bully – залякувати, цькувати, задирати) – прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного підпорядкування собі і своїм інтересам. Така поведінка дає можливість людині самоствердитися за рахунок когось, заслужити собі загальний авторитет.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter