Проти Клиха можуть порушити ще одну справу – активісти

Дата: 22 Лютого 2016
A+ A- Підписатися

Проти Станіслава Клиха, якого зараз судять у Росії за “чеченською справою”, можуть порушити ще одну справу.

Про це повідомляють активісти #LetMyPeopleGo у facebook.

У суботу Верховний суд Чеченської Республіки продовжив запобіжний захід Миколі Карпюку та Станіславу Клиху до 27 травня 2016 року. Під час цього засідання Клих поводився агресивно та викрикував обвинувачення на адресу судді. Суддя видалив його із зали і пригрозив, що правоохоронці перевірять можливість відкриття нової кримінальної справи – про образу прокурора (ст. 319 КК РФ).

Захисниця Станіслава Марина Дубровіна каже, що перевірка може відбуватися від тижня до місяця. У разі порушення кримінальної справи вона, найімовірніше, буде об’єднана із основною справою та може стати обтяжуючою обставиною.

За словами адвоката, емоційний стан Клиха погіршується. Раніше медична експертиза виявила, що він абсолютно здоровий, однак захисники наполягають на незалежній експертизі. 

Нагадаємо, за версією слідства, Микола Клих і Станіслав Карпюк були членами організації УНА-УНСО, яка визнана екстремістською та її діяльність заборонена на території Російської Федерації, і в кінці 1994 – початку 1995 року воювали проти російських федеральних сил у складі збройних формувань самопроголошеної Чеченської Республіки Ічкерія.

12 жовтня у Верховному суді республіки Чечня, що в Грозному, розпочався розгляд їхньої справи по суті.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: