Прокуратура Криму формує санкційний список із причетних до арешту Афанасьєва

Дата: 24 Листопада 2016
A+ A- Підписатися

Базована у Києві прокуратура АРК збирає дані про причетних до арешту Геннадія Афанасьєва в Криму, аби сформувати санкційний список.

“Ми робимо експертизи з підписів суддів. Наприклад, судді, які мене брали під арешт, які називають себе російськими суддями, мали українське посвідчення, і навіть штампи на моїй справі українські”, – цитує звільненого з російської в’язниці політв’язеня Геннадія Афанасьєва Крим.Реалії

“Ми зробили запит у СБУ, щоб визначити кожного, хто перейшов на сторону окупанта, щоб підтвердити їхні особи. Така ж справа ведеться у справі Сенцова, Кольченка”, – додав він.

За його словами, правозахисники зібрали вже 269 фактів про порушення прав людини у Криму – і “більшість людей, які це робили, уже відомі”.

“Якщо проти них запровадять персональні санкції, то інші люди, схильні до вчинення порушень, будуть робити усе, щоб уникнути таких дій”, – вважає Геннадій Афанасьєв.

“Вони не стануть виконувати накази Російської Федерації, боячись, що їхні діти не зможуть виїжджати на території інших країн, що вони втратять усе своє майно на території інших країн і що вони ніколи не виїдуть за територію Росії”, – додав він.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: