Порошенко підписав указ про мобілізацію

Дата: 14 Січня 2015
A+ A- Підписатися

Президент України Петро Порошенко підписав указ про проведення трьох етапів мобілізації в 2015 році.

Як пише УНІАН, про це він повідомив під час робочої зустрічі з головами обласних державних адміністрацій.

Я підписую цей указ і передаю його в парламент”, – сказав Порошенко, нагадавши, що указ має бути затверджений Верховною Радою.

За його словами, право і обов`язок боронити державу має бути рівномірно розподілено між всіма областями, пропорційно до кількості військовозобов`язаних. Також президент дав доручення міністру оборони, голові Адмінстрації та секретарю РНБО контролювати чітке дотримання пропорцій.

Я звертаю вашу увагу на дотримання принципу соціальної справедливості. Захищати Батьківщину – є не лише справа робітників і селян. Не відмовляйте в цій можливості і представникам місцевої політичної еліти”, – сказав Порошенко.

Три етапи мобілізації у 2015 році триватимуть з січня по серпень. Перший почнеться 20 січня і триватиме 90 днів, другий – орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, третій  – з червня і також продовжиться упродовж 60 днів. Протягом року до Збройних сил планується мобілізувати 200 тис. українців. Також у 2015 році планується провести призов 40 тисяч громадян на строкову військову службу.

У 2014 році було проведено три хвилі мобілізації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: