Правозахисники звернулись до Цукерберга щодо цензурування у Facebook

Дата: 01 Листопада 2016
A+ A- Підписатися

Понад 70 правозахисних груп США звернулися до керівника соціальної мережі Facebook Марка Цукерберга з проханням роз’яснити політику компанії щодо видалення контенту, особливо на вимогу уряду.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на агентство Reuters.

У листі Цукербергу правозахисники критикують соцмережу за випадки видалення контенту, які спостерігалися в останні місяці, що стосується порушень прав людини, насильства з боку поліції, зображень війни у В’єтнамі, а також тимчасового призупинення рахунків двох палестинських журналістів.

“Коли найбільш вразливі члени суспільства звертаються до вашої платформи, щоб повідомити про несправедливість, Facebook морально зобов’язаний захищати їх послання”, – йдеться в листі.

Як пише Reuters, політика цензури Facebook викликала пильну увагу світової спільноти, особливо після неоднозначних випадків видалення контенту, включаючи випадок з історичною фотографією, зробленою під час В’єтнамської війни, на якій зображені голі дівчата, підпалені напалмом.

У свою чергу, в прес-службі Facebook заявили, що розглядають лист.

“Ми вітаємо зворотний зв’язок з нашими користувачами, оскільки ми почали дозволяти публікацію більшої кількості матеріалу, який люди вважають цінним, важливим і вартим уваги”, – повідомили в компанії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: