Правозахисниця Скрипник розказала про її затримання ФСБ

Дата: 14 Березня 2017
A+ A- Підписатися

Координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник вважає, що після затримання її і представника офісу українського омбудсмена в “буферній зоні” на адмінкордоні з анексованим Кримом ФСБ Росії не знала, що з ними робити далі, і порушила російське законодавство.

Про це Скрипник розповіла сьогодні в ефірі “Громадського радіо”.

“В цілому, якщо навіть говорити про російське законодавство, яке вони намагалися застосувати, то порушили і його, оскільки нас тримали понад три години. Якщо говорити, наприклад, про адмінзатримання, то воно до трьох годин, а нас тримали сім. І постійно змінювалися версії, що з нами далі робити”, – розповіла Скрипник.

Правозахисниця додала, що напередодні їхнього приїзду російська сторона повністю прибрала у буферній зоні російський прапор і розрізнити, де починається окупована Росією територія, було неможливо.

Нагадаємо, вдень 13 березня стало відомо про затримання групи правозахисників Ольги Скрипник, Володимира Чекригіна, а також представника офісу українського омбудсмена на пункті пропуску “Каланчак” на адмінкордоні з Кримом і материковою Україною.

З затриманими довго не було зв’язку і представниця КПГ Ірина Сєдова була впевнена, Ольгу Скрипник, Володимира Чекригіна та представника офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини викрали представники ФСБ.

Увечері 13 березня керівник Секретаріату українського омбудсмена Богдан Крикливенко повідомив, що українські правозахисники, яких співробітники ФСБ Росії затримали на адмінкордоні з Кримом 13 березня, вже перебувають на території, яку контролює Україна.

Ольга Скрипник – правозахисниця, координаторка Кримської правозахисної групи. Вона працює в Центрі громадянської освіти “Альменда”. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: