“Права людини за ґратами” – правозахисники розробили безкоштовний мобільний додаток

Дата: 26 Червня 2017
A+ A- Підписатися

До Міжнародного дня захисту жертв катувань Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (УМДПЛ) розробила безкоштовний мобільний додаток “Права людини за ґратами”.

Про це повідомляє прес-служба УМДПЛ.

Додаток доступний для завантаження на Google Play.

У додатку містяться відповіді на 3 основних питання:

  • які права ув’язнених та засуджених обмежуються та як реалізувати права, гарантовані законодавством України;
  • як побудована робота органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України;
  • як здійснюється громадський контроль за дотриманням прав людини в українських пенітенціарних установах.

Правова онлайн-база знань зібрана експертами Асоціації УМДПЛ на основі аналізу кримінально-виконавчого законодавства та нормативно-правових актів, а також багаторічного досвіду моніторингових візитів до пенітенціарних установ з метою підвищити рівень громадського контролю за дотриманням прав людини.

“Попри реформування пенітенціарної системи та постійні зміни відповідного законодавства на одному мобільному додатку міститиметься максимум правової інформації, що постійно оновлюватиметься. Особи, які з різних причин контактують з персоналом пенітенціарних закладів або перебувають у цих установах, у будь-який зручний час зможуть отримати відповідь чи роз’яснення щодо ситуації у контексті діяльності в’язниць”, – зазначає Олександр Федорук, керівник програми “Права людини за ґратами” Асоціації УМДПЛ.

Правовий порадник має веб-версію на сайті prisonrights.info. Власники операційних систем Android можуть безкоштовно завантажити мобільний додаток на Google Play.

Мобільний додаток “Права людини за ґратами” розроблений Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ). Пропозиції та зауваження щодо роботи додатку приймаються за адресою: umdpl.association@gmail.com або на Facebook-cторінці Програми “Права людини за ґратами“.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter