Постраждалі від збройного конфлікту в Україні готівкою отримуватимуть допомогу від ООН

Дата: 14 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) роздасть по 20 доларів постраждалим у конфлікті на підконтрольній Україні Донеччині та Луганщині. Цього тижня роздача готівки стартувала на півночі Луганської області.

Про це повідомив представник Всесвітньої продовольчої програми в Україні Джанкарло Стоппоні.

“ВПП надає допомогу у вигляді готівки там, де функціонують банки і ринки з тим, щоб люди могли повернутися до нормального життя, порушеного конфліктом”, – передає слова Стоппоні “Росбалт”.

Завдяки готівковим коштам та електронним ваучерам від програми люди зможуть придбати свіжі овочі, м’ясо і молочні продукти, які не входять до продуктових пайків.

Допомога планується для 600 тисяч осіб. В основному, вона призначена для переселенців, які серйозно постраждали у зв’язку з кризою на Донбасі.

В ООН сподіваються, що готівкова допомога сприятиме розвитку місцевої економіки.

Всесвітня продовольча програма запланувала видавати кожній людині суму в гривнях, рівну $20 США. Цими коштами постраждалі зможуть розпоряджатися на власний розсуд.

У ВПП відзначають, що організація, в першу чергу, надає допомогу людям, які повернулися в рідні місця, але за відсутністю грошей не можуть купити собі навіть їжу.

Як відомо, станом на 27 липня 2015 року в Україні зареєстровано 1 401 113 переселенців або 1 099 852 родин з Донбасу і Криму. Із них 458 774 сімей заявили, що потребують грошової допомоги.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: