Порошенко звільнив від мобілізації студентів, аспірантів і докторантів

Дата: 24 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Президент України Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким студенти, аспіранти та докторанти денної форми навчання звільняються від військової служби за мобілізацією в особливий період.

Як повідомляє пресс-служба голови держави, підписаним Законом № 277-VIII вносяться зміни до статті 23 Закону “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” та п. 1 ч. 8 ст. 26 Закону “Про військовий обов’язок і військову службу”.

Відповідно до ухвалених змін, військовослужбовці, які є студентами, аспірантами чи докторантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, звільняються зі служби. Таким чином забезпечуються рівні умови щодо реалізації вищезазначеними громадянами права на освіту“, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Водночас, згідно з даним Законом, представники цих категорій можуть продовжувати військову службу за власним бажанням.

Зміни вступають в силу з дня, наступного за днем опублікування Закону.

Нагадаємо, у Кримській польовій місії зазначали, що кримські переселенці призовного віку наполягають на тимчасовій відстрочці їх мобілізації, оскільки перший час переїзду їм необхідно забезпечити сім’ї місцем для проживання, знайти постійний заробіток і вирішити ряд питань, пов’язаних з облаштуванням на новому місці.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: