Понад 200 російських “свідків Єгови” попросили притулку у Фінляндії

Дата: 22 Серпня 2018
A+ A- Підписатися

Більше 200 російських представників організації “Свідки Єгови”, яка визнана у країні екстремістською, попросили цього року притулку у Фінляндії.

Про це повідомляє Meduza з посиланням на місцеве видання Aamulehti.

Тільки з початку року до країни прибули 100 людей.

“Розглянуті близько 10 звернень, і щодо більшості з них ухвалено рішення про відмову в наданні притулку”, – повідомили фінські чиновники.

За їхніми словами, деякі відмови оскаржують у суді, але в одному з випадків суд підтвердив рішення міграційної служби стосовно відмови.

Фінська влада вважає, що в Росії “немає систематичного переслідування всіх “свідків Єгови”, проте чиновники підкреслюють, що кожне звернення розглядається індивідуально.

Тиск на “Свідків Єгови” в Росії почався у 2014 році. Тоді Верховний суд визнав екстремістським сайт організації, а також три книги: “Чого насправді вчить Біблія?”, “Наближайся до Єгови” і “Приходь і йди за мною”. Через чотири роки Верховний суд Росії за позовом Міністерства юстиції визнав діяльність організації в РФ екстремістською, а також заборонив їй працювати на території країни.

Рішення суду дозволило конфіскувати майно організації. За словами єговістів, це не більше 211 об’єктів у понад 57 регіонах Росії.

Нещодавно в РФ затримали трьох представників організації. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter