Половина британців готові переплачувати, щоб не використовувати пластикову упаковку – опитування

Дата: 23 Квітня 2019
A+ A- Підписатися

Вісім з десяти покупців у Британії намагаються скоротити використання пластика, а половина з них готова платити більше за екологічну упаковку.

Про це повідомляє видання The Guardian.

Дослідження, проведене міжнародною фірмою YouGov, показало, що 46% британців відчувають провину за кількість використаного пластика, а це, на думку експертів, змушує їх змінювати свою споживчу поведінку, обмежувати себе у використанні пластику та платити більше за екологічну упаковку.  

“Найбільш виражене почуття провини серед молоді: 51% респондентів у цій категорії були у віці від 18 до 24 років, а найменш (43%) серед людей від 40 до 50 років”, – зауважують дослідники. 

Виявилось, що найчастіше британці відмовляються від пластикової упаковки при купівлі овочів і фруктів (81%), засобів для чищення (36%), товарів для будинку (32%), гігієни (27%) і косметики (18%). За екологічну альтернативу пластику готові платити 50% опитаних, і тільки 33% з них проти. Громадяни Британії також розповіли, що їх уряд робить недостатньо для боротьби з пластиком: 69% респондентів наголосили, що питання складу упаковки має регулювати законодавство, а 80% підтримали ініціативу повернення покупцями пластикових пляшок назад до магазину, що діє в Данії, Швеції і Німеччини.

Питання екології останнім часом починає турбувати все більше людей. Цього року на Нобелівську премію миру претендує звичайна школярка зі Швеції Грета Танберг, яка у свої 16 років вже встигла привернути увагу до збереження екології по всьому світу. 

Як відомо, 93% українців вважають охорону довкілля важливим питанням, а 87% переконані, що можуть особисто відігравати роль у його захисті. Нещодавно організація “Україна без сміття” запустила в роботу чат-бота, який навчить вас правильно сортувати сміття

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: