Поліція Москви відпустила затриманих українських журналістів

Дата: 21 Березня 2017
A+ A- Підписатися

У Москві поліція відпустила затриманих кореспондента УНІАН у РФ Романа Цимбалюка, оператора телеканалу “1+1” Микиту Бородіна та аспіранта історичного факультету МДУ Захара Сарапулова.

Про це агентству УНІАН повідомив Роман Цимбалюк.

Фото Фейсбука Романа Цимбалюка

“Після трьох годин перебування у відділенні поліції по МДУ мене, оператора і Захара відпустили”, – сказав він.

“Протягом трьох годин ми перебували в цьому відділенні поліції. В цей час з кожним окремо провели допит. Сказали, що ми зобов’язані в такій ситуації дати пояснення, що я і зробив. Вони хотіли, щоб це було в письмовій формі, але згідно ст. 51 Конституції РФ я це робити не зобов’язаний, і відмовився. Так написав їм, щоб читали інформаційне агентство УНІАН та дивилися “1+1″. Після цього якийсь уповноважений провів зі мною більш щільний допит протягом 10 хвилин. Я його записав, він у мене є на диктофоні”, – додав Цимбалюк.

“Зараз ми вийшли з відділення поліції. Сіли в машину”, – додав він.

Нагадаємо, сьогодні у Москві поліція затримала кореспондента УНІАН у Росії Романа Цимбалюка, оператора телеканалу “1+1” Микиту Бородіна та аспіранта історичного факультету МДУ Захара Сарапулова, який 18 березня, в день анексії Криму, вивісив на балконі прапор України.

Їх затримали після того, як вони записали інтерв’ю із Сарапуловим. “Після того, як ми записали інтерв’ю, Захар дістав прапор України, і ми його теж зняли. Після чого під’їхала поліція і почала перевіряти документи. У результаті поліцейські почали говорити, що нібито ми проводили мітинг і, можливо, викрикували якісь гасла, і зараз нас доставили у відділення поліції в будівлі МДУ. Забрали паспорти, акредитації”, – повідомив Цимбалюк.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: