Поліцейським заборонили бути зверхніми та іронізувати у розмовах з громадянами

Дата: 19 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Поліцейським заборонено іронізувати в спілкуванні з громадянами.

Про це йдеться у Правилах етичної поведінки поліцейських, які затвердило Міністерство внутрішніх справ України 9 листопада 2016 року. 

“Дотримання вимог цих правил є обов’язком для кожного поліцейського незалежно від займаної посади, спеціального звання та місцеперебування”, – йдеться у правилах.

У документі визначено, що правила мають урегулювати поведінку поліцейських “з дотриманням етичних норм, формування в поліцейських почуття відповідальності перед суспільством і законом за свої дії та бездіяльність, а також сприяння посиленню авторитету та довіри громадян до поліції”.

У розділі “Взаємодія поліції із громадськістю та іншими державними органами” говориться, що “за будь-яких обставин і відносно будь-якої людини як у робочий, так і в неробочий час поліцейський зобов’язаний дотримуватися норм професійної етики. При зверненні до особи поліцейському заборонено бути зверхнім, погрожувати, іронізувати, використовувати ненормативну лексику“.

Також наказ містить вимоги до поведінки поліцейського та вимоги поводження поліції із затриманою особою.

Нагадаємо, раніше Міністерство внутрішніх справ оприлюднило список кандидатів на посаду керівника Національної поліції. У списку є, зокрема, керівник управління поліції у Донецькій області ‎В’ячеслав Аброськін, начальник кримінальної поліції Вадим Троян, ‎очільник Департаменту карного розшуку Нацполіції Сергій Князєв та керівник ‎управління нацполіції у Києві Андрій Крищенко.‎

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: