Побиття та утримання чоловіків у ТЦК на Львівщині: у воєнкома знайшли понад 4 мільйони активів

Дата: 22 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Львівської області, де утримували двох чоловіків, намагаючись змусити голодом та побиттями пройти ВЛК. 

Про це розповіли у НАЗК. 

Ілюстраційне зображення

Начальник та його дружина впродовж 2020–2022 років придбали низку нерухомості, а використали для цього нібито заощадження, заробітну платню та 42 тисячі доларів, що подарувала мати. 

Втім, як виявила перевірка, різниця між вартістю нерухомості та офіційними доходами родини становить понад 4,4 мільйона гривень.

Матеріали моніторингу способу життя воєнкома передали до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, де й вирішуватимуть, чи звертатись до суду, щоб стягнути необґрунтовані доходи державі. 

Нагадаємо, що суд відправив під варту заступника начальника одного з відділів Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Завдяки відео у соцмережах вдалось дізнатись, що в установі силою утримували двох чоловіків та погрожували їм зброєю. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter