П’ять народних депутатів не подали декларації про доходи

Дата: 08 Травня 2015
A+ A- Підписатися

П’ять народних депутатів не подали до парламентського апарату свої декларації про майно, доходи, видатки і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік.

Як повідомляють “Українські новини“, про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит інформагентства. 

Декларації не надали Юрій Мороко із фракції “Опозиційний блок”, позафракційний Дмитро Ярош і Андрій Мірошник із фракції “Об’єднання “Самопоміч” (24 квітня написав заяву на ім’я голови парламенту Володимира Гройсмана про складення депутатських повноважень). Також свою декларацію не подала в парламентський апарат арештована в Росії український офіцер, депутат Ради від фракції “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Надія Савченко.

Крім того, з листом на ім’я спікера про неможливість надати свою декларацію за 2014 рік звернувся Юрій-Богдан Шухевич від фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

Відповідно до законодавства депутати мають подавати свої декларації до 1 квітня до апарату Верховної Ради, який має протягом 30 днів розмістити їх офіційному сайті Ради.

Нагадаємо, у заяві прес-служби Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зазначається, що інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу посадовців не є конфіденційною, не може бути обмежена у доступі і підлягає наданню на запит. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: