Після теракту в Криму в столиці перевірять відеоспостереження в закладах навчання

Дата: 18 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

У зв’язку з трагедією в Керчі мер Києва Віталій Кличко доручив перевірити роботу системи відеоспостереження в усіх столичних школах, садках та інших навчальних закладах.

Про це повідомила його прес-служба.

За його словами, поліція тісно співпрацює з міською владою, щоб подібна трагедія не повторилась.

“Я дав доручення перевірити, як працює система відеоспостереження, де в нас є слабкі місця, що треба доопрацювати. Ми повинні вживати всіх можливих заходів, щоб таких трагедій, як сталася в Керчі, не відбулось у нас”, – підкреслив Кличко.

Минулого року по всьому Києву встановили майже 4 тисячі камер спостереження: 3423 камери в школах, дитячих садках, поліклініках, лікарнях; 33 на об’єктах культури; 306 в центрі міста та на автомобільних мостах через Дніпро. Тоді мер столиці Віталій Кличко зауважував, що до єдиної системи долучать усі камери відеоспостереження, які працюють у державних і приватних установах.

5 липня цього року 72 депутати міськради розширили можливості системи відеоспостереження. Тепер комунальні дорожні служби, як користувачі з обмеженим доступом, матимуть змогу лише моніторити загальну картину та роботу своїх підрозділів у різних куточках міста.

Ширший доступ матимуть правоохоронні та спеціальні служби: на основі мотивованого звернення вони зможуть отримати інформацію з відеоархіву чи системи аналізу розпізнавання номерних знаків, облич, порушень правил дорожнього руху тощо.

Нагадаємо, що 17 жовтня студент Керченського політехнічного коледжу Владислав Росляков напав на учнів: він стріляв по людях з рушниці, а також ввів у дію вибуховий пристрій. Унаслідок розстрілу в коледжі загинули 20 людей, 11 з них – діти. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: