Пільги постраждалих на Майдані прирівняли до пільг учасників бойових дій

Дата: 14 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

Верховна Рада прирівняла пільги громадян, які отримали тілесні ушкодження в ході Революції Гідності, та пільги учасників бойових дій. 

За відповідний законопроект проголосував 241 депутат, повідомляє “Українська правда”.

Після першого читання законопроект передбачав надання статусу учасника бойових дій громадянам, які отримали на Майдані тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості, які не призвели до інвалідності, та які звернулися за медичною допомогою в період з 21 листопада 2013 року до 30 квітня 2014 року.

Проте до другого читання комітет відхилив цю норму, лишивши лише відповідні пільги для цієї групи людей, запровадивши визначення “постраждалі учасники Революції Гідності”.

“Порядок надання статусу постраждалого учасника Революції Гідності особам, зазначеним у частині першій цієї статті, визначається Кабінетом Міністрів України”, – йдеться у законопроекті.

Дія цієї статті не поширюється на працівників міліції, осіб, які проходили службу в правоохоронних органах спеціального призначення, військовослужбовців внутрішніх військ, Збройних Сил України та інших військових формувань, які отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з подіями Революції Гідності.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: