Під час Майдану до Києва на “поїздах Януковича” приїхало понад 17 тисяч людей – ЗМІ

Дата: 29 Квітня 2016
A+ A- Підписатися

Під час протестів на столичному Майдані до Києва прибуло щонайменше 17 пар (туди і назад) нерегулярних поїздів, які висаджували пасажирів на другорядних станціях.

Таку інформацію надають журналісти видання “Texty”.

За даними журналістів, поїзди прибували з Сімферополя, Донецька, Луганська, Херсона, Маріуполя та Харкова. Дати прибуття – 16, 23, 28 січня та 20 лютого 2014 року, тобто у дні найбільш напружених протистоянь у столиці. Квитки на такі рейси викуповувались за декілька хвилин.

За підрахунками видання, поїзди привезли до Києва 17 410 людей. Їх висаджували на станціях, якими зазвичай не користуються регулярні пасажирські поїзди: Київ-Дніпровський, Київ-Московський та Київ-Петрівка. 

Скоріше за все, цих людей привозили організовано для участі в мітингу Антимайдану на підтримку влади Віктора Януковича. Також серед них могли бути так звані “тітушки”, які нападали на учасників протестів. 

За даними журналістів, 20 лютого – у день масових розстрілів активістів – до Києва прибуло 4 тисячі пасажирів на нерегулярних поїздах із Харкова. Одночасно “Укрзалізниця” оголосила про припинення “на невизнаечний термін” руху поїздів у західному напрямку. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: