Парламент визнав частину Донбасу окупованою

Дата: 17 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Верховна Рада визнала частини Донецької та Луганської областей окупованими територіями.

Як повідомляє “Українська правда“, за це рішення проголосувало 286 народних депутатів.

Постанову, підготовану 5 фракціями коаліції, під стенограму зачитав спікер Володимир Гройсман.

Верховна Рада України постановляє визнати тимчасово окупованими територіями окремі райони, міста, селища та села Донецької та Луганської областей, в яких, відповідно до Закону про тимчасовий порядок місцевого самоврядування окремих районів Донецької та Луганської областей”, запроваджується особливий порядок самоврядування до моменту виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України та відновлення повного контролю України над державним кордоном“, – зачитав Гройсман.

Після цього лідери фракцій “Радикальної партії” Олег Ляшко та “Самопомочі” Олег Березюк внесли поправку щодо згадування у тексті виведення військ Російської Федерації. З урахуванням цієї поправки Гройсман поставив постанову на голосування.

Також Верховна Рада ухвалила зміни до закону про особливе самоврядування на окремих територіях Донбасу, які стосуються місцевих виборів. Закон почне діяти лише після набуття повноважень органами місцевого самоврядування.

Крім того, депутати проголосували за Постанову про схвалення звернення від імені України до Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй та Ради Європейського Союзу стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки, тобто залучення миротворців.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: