Панов у Лефортово не отримує листів і передач від родичів

Дата: 31 Жовтня 2016
A+ A- Підписатися

Заарештований ФСБ українець Євген Панов, якого наразі утримують у СІЗО Лефортово, не отримав більшу частину передач і листи від родичів.

Про це Кримській правозахисній групі стало відомо від брата політв’язня Ігоря Котелянця.

За його словами, в СІЗО Панова 30 жовтня відвідала член Громадської спостережної комісії Москви Зоя Светова. Євген повідомив їй, що гроші на його рахунок в СІЗО прийшли, а з передачами виникли труднощі. Родичі за підтримки громадських організацій та активістів передавали кілька посилок, однак більшість із них Євген поки так і не отримав. Також Панов не отримав листа від родичів.

Нагадаємо, у серпні російське МЗС повідомило, що Євгена Панова і Андрія Захтія звинувачують у підготовці терористичних актів, які нібито готувалися в окупованому Криму.

За даними правозахисників, Панова катували кілька днів, після чого він обмовив себе на відео, записаному спецслужбами.

Координатор Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник заявила, що подібні методи тортур застосовували і до Геннадія Афанасьєва, Олега Сенцова, Андрія Коломійця і Олександра Костенка.

15 серпня повідомляли, що число затриманих “у справі про підготовку диверсій” в окупованому Російською Федерацією Криму збільшилася до дев’яти осіб.

За даними українських правозахисників, після звільнення Надії Савченко, Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка в Росії продовжують утримувати за ґратами мінімум 29 українців. Із них 15 – кримські татари.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter