ООН документально свідчить про злочин Януковича

Дата: 17 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Головна військова прокуратура отримала від ООН офіційну фотокопію заяви екс-президента Віктора Януковича від 1 березня 2014 року з проханням ввести війська Російської Федерації в Україну.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив генпрокурор Юрій Луценко, який навів фото документа від ООН.

“Головна військова прокуратура отримала через Постійне представництво України офіційний лист секретаріату ООН з наданням українській стороні завіреної офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 з проханням ввести війська Російської Федерації в Україну та всі офіційні матеріали, які були додані від РФ до заяви представника РФ в ООН Чуркіна”, – повідомив Луценко.

“Усі отримані українським слідством матеріали визнані ООН офіційними документами, які надала РФ”, – наголосив він.

“Слідством військової прокуратури отримано беззаперечні документальні докази державної зради Януковича”, – наголосив Луценко.

Він додав, що отримав дозвіл на оприлюднення даних досудового слідства від старшого прокурора у провадженні про держзраду Януковича.

Самого звернення до РФ від Януковича Луценко не навів.

Як відомо, 3 березня 2014 року постпред РФ в ООН Віталій Чуркін на засіданні зачитав звернення Януковича, в якому зокрема зазначалося: “…Звертаюся до президента Росії Володимира Володимировича Путіна з проханням використовувати збройні сили Російської Федерації для відновлення законності, миру, правопорядку, стабільності та захисту населення України”.

Перед цим 1 березня 2014 року Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію українського Криму, куди за два тижні до цього зайшли російські військові без розпізнавальних знаків.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: