Окупанти блокують пасажиропотік через КПВВ “Станиця Луганська” – за тиждень він скоротився вдвічі

Дата: 24 Жовтня 2021
A+ A- Підписатися

Окупаційна адміністрація значно обмежує пасажиропотік, особливо в бік контрольованої українською владою території. За поточний тиждень через цей дорожній коридор пройшло майже 3 тисячі осіб, у той час, як за попередній – майже 6 тисяч осіб. 

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Джерело: Державна прикордонна служба України

Від минулої суботи через “Станицю Луганську” на тимчасово окуповану територію України пройшли 2 330 осіб, а на контрольовану територію – 633 особи. Нагадаємо, що українською владою забезпечено щоденну роботу усіх КПВВ на лінії розмежування з 08.00 до 16.00. Однак, рух у більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України. “Станиця Луганська” єдиний з семи відкритих КПВВ, навпроти якого окупанти щоденно пропускають людей“, – йдеться у повідомленні

Навпроти КПВВ “Новотроїцьке” бойовики розблоковували рух 18 та 22 жовтня. Лінію розмежування в цьому контрольному пункті перетнули 418 осіб та 83 транспортних засоби, які їхали на тимчасово окуповану частину Донеччини. Водночас 315 осіб та 66 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Також через КПВВ “Новотроїцьке” за тиждень проїхали вісім вантажівок з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Мешканцям тимчасово окупованої території України доставлено понад 91 тонну продуктових наборів та медичного обладнання.

Нагадаємо, 19 жовтня поточного року, влада закрила контрольно-пропускний пункт (КПВВ) “Чаплинка” на адміністративному кордоні між Кримом і Херсонською областю. 

Тепер перетнути адмінкордон із Кримом можна буде в КПВВ “Каланчак” і КПВВ “Чонгар”, які продовжують функціонувати в штатному режимі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter