Окупаційна влада хоче штрафувати за мапи Росії без Криму

Дата: 21 Січня 2019
A+ A- Підписатися

Влада окупованого Російською Федерацією півострова Крим готує законопроект, який передбачає штрафи за використання мап, на яких Крим не вказано частиною Росії.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Росія”.

“Повинна бути передбачена відповідальність за те, якщо на мапах Росії відсутнє зображення Криму в складі Росії, але для цього ми повинні проаналізувати всі ті норми, які є. Ми зараз законопроект із правовим управлінням допрацьовуємо”, – сказала так звана сенаторка від Криму Ольга Ковітіді.

За словами “члена Ради Федерації від Криму” Сергія Цекова, відповідний законопроект уже вносився на розгляд, але був відкликаний. За його словами, спочатку вони планували внести поправки до закону про рекламу в Росії, щоб виключити “неправильну” належність Криму в товарних знаках і акціях.

Нагадаємо, на початку січня американський телеканал CNN у своєму новорічному матеріалі опублікував фото, де окупований Крим позначений як частина Росії, пізніше підпис виправили. У грудні минулого року в сертифікаті Книги рекордів Гіннеса, який у Севастополі отримав громадянин Білорусі, місто вказали як територію Російської Федерації.

Раніше Міністерство закордонних справ України запустило другий етап проекту “Крим на мапі світу”, в межах якого відслідковує некоректне позначення на мапах окупованого українського Криму як “російського”. Міністерство просить повідомляти про виявлені некоректні зображення на електронну адресу crimea@mfa.gov.ua або в коментарях до повідомлення про проект у Фейсбуці.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, зокрема Генеральна Асамблея ООН, засудили дії РФ і назвали окупацію Криму незаконною. Проти Росії були введені економічні санкції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: