Офіцера Нацгвардії, який побив строковика за зауваження, відправили на півтора року до дисциплінарного батальйону

Дата: 12 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

Суд визнав винним у перевищенні військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчиненому в умовах воєнного стану, офіцера однієї з частин Нацгвардії на Івано-Франківщині, який побив військовослужбовця.

Про це розповіли в ДБР. 

Скриншот відео

Інцидент трапився ще 26 березня в розташуванні 50 полку НГУ ім. полковника Семена Височана в Івано-Франківську.

Дізналися про випадок завдяки відео, що зняв один із присутніх у кабінеті. Невдовзі воно широко розійшлось у соцмережах та медіа. 

“Ти що, є****вся?” – звертається до солдата офіцер та б’є в груди. 

Коли строковик намагався відійти, то офіцер блокував його і продовжив лаятися та бити. Як з’ясувало слідство, офіцера обурило те, що підлеглий зробив йому зауваження за нецензурні слова. 

Засудженого відправили на півтора року до дисциплінарного батальйону, зважаючи на щире каяття та те, що його притягають до відповідальності вперше. 

У повідомленні про вручення підозри офіцеру детективи казали, що це був не перший подібний випадок. Детективи вже застерігали всіх військовослужбовців від порушення правил установлених взаємин.

“Бюро швидко та жорстко реагуватиме на всі подібні факти та вимагатиме в суді суворого покарання за вчинення насильницьких дій щодо захисників в умовах воєнного часу”, – запевняли вони.

Нагадаємо, що детективи розслідують побиття офіцером на Волині військового з пораненням, який після цього опинився в лікарні. 

Потерпілого із закритою черепно-мозковою травмою, гематомами та переломом носа знайшли через добу після побиття. На той момент у нього, за словами рідних, відмовили ноги через велику гематому на голові. Нападник побив чоловіка за те, що він не спитав дозволу, щоб помитись. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter