Одну з важливих посад у Венеційській комісії отримав український екс-міністр юстиції

Дата: 11 Грудня 2017
A+ A- Підписатися

Сергія Головатого, колишнього міністра юстиції України і колишнього народного депутата, обрали віце-президентом підкомісії з правовладдя Європейської комісії за демократію через право (Венеційської комісії) Ради Європи.

Про це повідомив у Facebook постійний представник України в Раді Європи Дмитро Кулеба.

 “Це міжнародне визнання авторитету нашого фахівця”, – написав Кулеба.

Сергій Головатий, член-кореспондент Національної академії правових наук України, засновник і перший президент Української правничої фундації, свого часу також президент Асоціації українських правників і президент Світового конгресу українських юристів, двічі був міністром юстиції України (за президентства Леоніда Кучми та Віктора Ющенка), шість разів обирався депутатом Верховної Ради України (в першому скликанні представляв Народний рух України, в другому – був у групі “Реформи”, в третьому – в групі “Незалежні”, в четвертому – у фракції “Блоку Юлії Тимошенко”, у п’ятому – у фракції блоку “Наша Україна”, в шостому – у фракції Партії регіонів).

У Венеційській комісії Сергій Головатий працював кілька разів із перервами, починаючи з 1995 року. Нині призначений до складу комісії від України 2017 року, замінивши відкликаного президентом Сергія Ківалова.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter