Одіозний суддя Вовк відмовився від конкурсу до Верховного Суду

Дата: 17 Липня 2017
A+ A- Підписатися

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк подав заяву про зняття своєї кандидатури з конкурсу до нового Верховного Суду.

Про це пише Судово-юридична газета.

“Впродовж всього конкурсу мені чинилися всілякі штучні перешкоди для успішного завершення моєї участі у ньому”, – назвав одну з причин свого рішення суддя.

Окрім того, Вовк пояснює зняття своєї кандидатури тим, що своєю поведінкою він “має сприяти довірі до проведення конкурсу”.

Він наголосив, що звернувся з відповідною заявою до Вищої кваліфікаційної комісії суддів не через “особисті обставини”, котрі йому “дружно намагалися організувати керовані правоохоронні органи та окремі політики, використовуючи для цього своїх пішаків — купку осіб, які зухвало називають себе громадськістю, які є політично вмотивованими та упередженими відносно більшості кандидатів”.

Як відомо, в понеділок, 17 липня, ВККС проведе останнє засідання, на якому розгляне висновки Громадської ради доброчесності щодо шести суддів, які претендують на посади у новому Верховному суді й серед яких є Вовк.

У травні НАБУ провело обшуки в квартирі й незадекларованому будинку Павла Вовка.

У квітні “Автомайдан” публікував розслідування щодо незадекларованого майна голови ОАСК Вовка.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter