Одеську колонію законсервували після бунту в’язнів

Дата: 31 Травня 2019
A+ A- Підписатися

Південну виправну колонію №51 в Одесі, де нещодавно в’язні влаштували бунт проти неналежних умов тримання, вирішили законсервувати.

Про це повідомляє адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України у Facebook.

У повідомленні зазначається, що під час заворушень у колонії 27 травня були пошкоджені міжзонне КПП, приміщення чергової частини та адміністративної будівлі в зоні, приміщення оперативного відділу, відділу соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, відділу нагляду і безпеки. Крім того, у непридатному стані перебувають банно-пральний комбінат, крамниця та приміщення дільниці посиленого контролю.

У ДКВС вказали, що в колонії тримають 449 засуджених, що становить 45 % планового наповнення та дає підстави для ухвалення рішення про консервацію установи.

“Враховуючи це, членами комісії одноголосно прийнято рішення оптимізувати діяльність державної установи “Південна виправна колонія (№ 51)” шляхом консервації”, – зазначили у відомстві.

Після закриття колонії засуджених мають перевести до інших закладів, а співробітникам нададуть робочі місця в установах виконання покарань Одеської області. В’язнів можуть перевести в колонії у Вознесенську, Арбузинську та Дар’ївську. 

Родичі людей, яких утримують у колонії, виступали проти консервації та розформування, адже в такому разі вони не зможуть вільно бачитися з рідними. 

Як відомо, 27 травня в Південній виправній колонії №51 в Одесі стався бунт. Під час заворушень на території установи спалахнула пожежа. Рідні, які одразу після появи новин про бунт прийшли під стіни колонії, розповідали журналістам, що ув’язнені в такий спосіб вимагають покращення умов тримання. За їхніми словами, засуджені неодноразово писали скарги на бездіяльність адміністрації до прокуратури, але це тільки дратувало силовиків. 

Згодом Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу за фактом службової недбалості, яка призвела до бунту.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: