Об’єктивної інформації про стан здоров’я Сенцова досі немає – Омбудсман

Дата: 13 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявляє, що не має конкретної інформації про стан здоров’я ув’язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова.

Про це повідомляє “Крим.Реалії”.

Як повідомила Денісова, російська Омбудсман Тетяна Москалькова заявила, що стан Сенцова нормальний і що він практично вийшов із наслідків голодування.

“У це мало віриться, оскільки і до голодування він був нездоровий… Скоро, наприкінці листопада, туди поїде на чергове побачення адвокат. Можливо, від нього отримаємо точнішу інформацію”, – сказала Денісова 13 листопада в Києві.

Українець Олег Сенцов засуджений у Росії на 20 років ув’язнення за звинуваченням у підготуванні терактів в окупованому Криму. Режисер звинувачення відкидає. На знак протесту він голодував від 14 травня з вимогою звільнити всіх українців, яких Росія утримує за політичними мотивами. Сенцов припинив голодування 6 жовтня. Він назвав це “вимушеним заходом через загрозу насильницького годування”.

З вимогою негайно звільнити Сенцова до Росії неодноразово зверталися міжнародні організації, західні уряди, митці й активісти в усьому світі.

25 жовтня Сенцову присудили премію Європарламенту “За свободу думки” імені Сахарова. Церемонія нагородження має відбутися 12 грудня в Страсбурзі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter