Новий Верховний Суд очолила Валентина Данішевська

Дата: 30 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

Головою нового Верховного Суду стала Валентина Данішевська.

Про це йдеться на сторінці прес-служби Ради суддів України у Facebook.

Підсумкову постанову про обрання Данішевської підтримали 67 із 111 учасників Пленуму. Її конкуренти Володимир Кравчук та Аркадій Бущенко – 21 та 12 голосів відповідно.

Суддя касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Валентина Данішевська раніше працювала суддею Арбітражного суду Запорізької області, але з 2011 року створила і очолила благодійну організацію “Центр комерційного права”. У 2015 році була обрана до складу громадської ради при Міністерстві юстиції України. Данішевська була суддею постійного третейського суду при Асоціації українських банків.

Комісія доброчесності не виявила інформації про порушення нею критеріїв доброчесності. Вибори глави суду проходили шляхом таємного голосування. Голова ВСУ обирається терміном на чотири роки.

Новий Верховний Суд розпочне роботу 15 грудня. У момент початку роботи нового Верховного суду припиняють функціонування старий Верховний Суд, Вищий адміністративний Суд, Вищий господарський Суд і Вищий спеціалізований Суд з розгляду цивільних і кримінальних справ.

11 листопада 113 суддів нового Верховного Суду склали присягу. Вони були призначені президентом Петром Порошенко, який підписав відповідний указ.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: