“Новая газета” оприлюднила моторошне відео катування в російській колонії

Дата: 20 Липня 2018
A+ A- Підписатися

Російське видання “Новая газета” у статті “10 хвилин у класі виховної роботи” оприлюднило відео катувань у виправній колонії Ярославської області.

Ролик з реєстратора, який за російськими законами мають носити співробітники Федеральної служби виконання покарань, опублікували на офіційному сайті.

Журналісти повідомляють, що запис отримали юристи фонду “Громадський вердикт”.

“Ми не можемо розповісти про те, як саме юристи отримали цей запис, проте ми можемо його показати. Ролик, який ми розмістили на сайті “Новой”, не кожен глядач зможе додивитися до кінця”, – йдеться в повідомлені.

Журналісти зауважили, що на записі зафіксоване катування Євгена Макарова, яке відбувалось 29 червня минулого року. За свідченнями самого Макарова, так його “виховували” за неввічливе спілкування із співробітниками колонії. 

“Новая газета” повідомляє, що ув’язнений уже неодноразово скаржився на побиття в колонії. Також Макаров розповідав, що силовики погрожували йому зґвалтуванням.

Рік тому юрист “Громадського вердикту” Ірина Бірюкова отримала інформацію про те, що після тортур Макаров не може встати на ноги, ходить під себе кров’ю. Кілька днів її не допускали до зустрічі з Макаровим. А коли вона все ж потрапила у в’язницю, то зафіксувала численні гематоми і садна на обличчі і тілі Макарова, порізи на руках від наручників, розриви шкіри на ступнях. В’язень не міг тривалий час видіти і наступати на ноги.

У грудні 2017 року ЄСПЛ зобов’язав російську владу провести незалежне медичне обстеження Макарова. 

Разом з відео журналісти опублікували список осіб, які причетні до катування чоловіка. До нього входять майже 20 осіб.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: