Німеччина підтримає постраждалих від війни в Україні мільйоном євро

Дата: 19 Серпня 2017
A+ A- Підписатися
У 2017 році Німеччина виділить додатково мільйон євро безповоротних коштів на гуманітарну допомогу Україні. Берлін підтримає гуманітарні заходи Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Про це повідомляє посольство Німеччини в Україні. 

У 2017 році Німеччина вже виділила 25 мільйонів євро на підтримку діяльності УВКБ ООН в Україні

“Допомога безпосередньо спрямована на потребуючі особливого захисту частини населення, які значною мірою і надалі страждають від триваючого конфлікту в Східній Україні, як, наприклад, люди з обмеженими можливостями або внутрішні переселенці у тимчасових притулках”, – йдеться у повідомленні посольства.

Кошти виділять в рамках проекту “Захист і допомога внутрішньо переміщеним та іншим вразливим особам, які страждають від кризи в Україні”.

“Німеччина солідарно стоїть на боці України. День у день ми виступаємо за припинення конфлікту в Східній Україні. Солідарність означає також, що ми повинні прагматично і швидко допомагати людям, які конче потребують нашої допомоги. Я радий, що ми можемо анонсувати надання цієї важливої допомоги безпосередньо перед Всесвітнім днем гуманітарної допомоги, який відзначатиметься 19 серпня. Всесвітній день гуманітарної допомоги застерігає нас, щоб ми не послаблювали своїх зусиль щодо захисту тих, хто його потребує”, – сказав посол Німеччини в Україні Ернст Райхель.

Посольство нагадує, що у 2017 році Німеччина виділила 25 мільйонів євро на підтримку діяльності УВКБ ООН в Україні.

Раніше Управління ООН з координації гуманітарних питань повідомляло, що приблизно чверть мешканців окупованих територій Луганщини та Донеччини відчуває дефіцит їжі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: